Automatyczne wypożyczalnie

Wypożyczalnia - widok całościAutomatyczna narzędziownia firmy Wizjotronika to metalowa szafa z wbudowanym komputerem, pełniąca rolę podręcznego magazynu. Jest obsługiwana przez pracowników przy pomocy kart zbliżeniowych i
ekranu dotykowego, co zapewnia szybkość, komfort i niezawodność działania. Automatycznie otwierane elektromagnetyczne zamki zabezpieczają zgromadzone zasoby przed kradzieżą, a rejestracja wypożyczeń i zwrotów w bazie danych skłania użytkowników do dbałości o powierzony sprzęt.

Automatyzacja upraszcza i przyspiesza proces wypożyczania i zwrotu narzędzi, zachęcając pracowników do korzystania ze wspólnego zbioru akcesoriów. Poza wymiernymi oszczędnościami na kosztach zakupów i regeneracji, niesie za sobą szereg korzyści dla organizacji pracy.

  1. Daje natychmiastowy dostęp do potrzebnego sprzętu, bez poszukiwania go na innych stanowiskach i w ich podręcznych magazynach.
  2. Optymalizuje koszty wyposażenia, poprawiając wykorzystanie zakupionych narzędzi, których może być mniej, ale za to lepszej jakości i trwalszych.
  3. Pozwala na racjonalne planowanie zakupów dzięki dostępnym w każdej chwili statystycznym zestawieniom wykorzystania akcesoriów.
  4. Upraszcza i przyspiesza obsługę magazynową, zastępując papierowe dokumenty wydań i zwrotów automatycznie tworzonymi wpisami w elektronicznej bazie danych.
  5. Udostępnia najbardziej potrzebny sprzęt niezależnie od systemu zmian, godzin pracy magazyniera, planu urlopów, zwolnień chorobowych – wszystko w jednej cenie zakupu.
  6. Otwiera i zamyka się automatycznie, umożliwia monitoring wizyjny wypożyczeń i zwrotów, a także połączenie z systemem alarmowym – dla poprawy bezpieczeństwa wyjątkowo kosztownych narzędzi.

Kliknij, aby umówić wizytę handlową w dogodnym dla Ciebie terminie.

Wypożyczalnia - otwarte górne szufladyOprogramowanie wypożyczalni zostało stworzone z myślą o zapewnieniu maksymalnej prostoty i wygody obsługi. Identyfikacja pracownika przy pomocy karty zbliżeniowej daje szybkość i niezawodność nieosiągalną dla zapominanych haseł oraz kodów PIN. Duży, w pełni wykorzystany ekran zapewnia komfort pracy również osobom o słabszym wzroku. Wygodne i trwałe szuflady można podzielić w dowolny sposób, w zależności od wielkości i kształtu przechowywanych przedmiotów.

Jesteśmy w stanie stworzyć wypożyczalnię o dowolnych rozmiarach, a także przeprowadzić adaptację już istniejących zabudów meblowych. Ponieważ oprogramowanie jest naszym autorskim projektem, w każdej chwili możemy dopasować je do potrzeb klienta – zarówno w zakresie gromadzonych danych, jak i ich prezentacji. Możemy również wykonać integrację z systemem zarządzania produkcją, magazynem, zakupami i księgowością, ułatwiając inwentaryzacje i prowadzenie rejestru wyposażenia.

Broszura dotycząca automatycznej wypożyczalni narzędzi